Artvin İl Emniyet Müdürü Değişti

26.10.2016

1.386 Kişi Okumuş

0 Yorum

sondakika

Gece yarısı yayımlanan 26 Ekim 2016 tarihli ve 29869 Sayılı Resmî Gazetede Emniyet müdürleri kararnamesine göre Artvin’e Polis Başmüfettişi Mehmet Selvi Emniyet Müdürü olarak atandı.

Sabah saatlerinde flaş bir son dakika haberi geldi. İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle aralarında İzmir, Diyarbakır, Adana, Antalya, Artvin gibi illerin de bulunduğu birçok ilin emniyet müdürü değişti. İstihbarat Daire Başkanı Engin Dinç, Eskişehir Emniyet Müdürü oldu. Rize Emniyet Müdürü Ahmet Çakıcı, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olurken Artvin Emniyet Müdürü Ahmet Şengün ise Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı’na atandı. Artvin Emniyet Müdürlüğü’ne Polis Başmüffettişi Mehmet Selvi atandı. Böylelikle Artvin Vali Muhterem İnce’yi İçişleri Bakanlığı’na gönderdikten sonra İl Emniyet Müdürü Ahmet Şengün’ü Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı’na göndererek bir önemli terfihe daha imza atmış oldu.

İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, 34 İl Emniyet Müdürü merkeze alınırken, 24 İl Emniyet Müdürü ile 2 Daire Başkanının yeri değiştirildi. İlk ataması yapılan İl Emniyet Müdürü sayısı ise 37 oldu.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz